APIE MAFIA ŽAIDIMĄ

MAFIA CLUB INTERNATIONAL :

MŪSŲ KLIENTAI :

ĮKŪRĖJO ŽODIS

Mafija man atvėrė visiškai naują požiūrį į saviugdą. Daugeliu atvejų save tobulinome seminaruose ar teminėje literatūroje ir štai, vieną kartą sužaidęs šį strateginį psichologinį žaidimą – supratau, kad tai daugiau nei tiesiog žaidimas. Be abejo tai yra puikus laiko praleidimo būdas: intelektualus, azartiškas, genialiai paprastas, reikalaujantis pagalvoti, reaguoti, susitvarkyti emocijas ir leidžiantis geriau pažinti save bei kitus. Galima daug apie tai kalbėti, bet geriau tai patirti.“

 

Laimonas Diškevičius

JOIN THE FAMILY!

Mieste Naktis… Bunda Mafija! Ši, nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 7 metus lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. 

Mafia jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o Mafija pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. 

Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

MAFIJA ŽAIDIMO TIKSLAS

Tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius. Stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius. Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką – sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo.